Луценко: В парламенті не знайдеться 300 голосів за особливий статус Донбасу

Він сказав, що не дав би "і копійки за життя тих людей, які піднімуть руки за цю Конституцію, Конституцію поразки"

112.ua

Народний депутат від партії "Батьківщина" Ігор Луценко висловив переконання, що в українському парламенті не знайдеться 300 голосів за особливий статус Донбасу. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я впевнений, що в парламенті не знайдеться 300 голосів. Чим далі, тим менше їх буде, тому що всі усвідомлюють, наскільки це буде величезне зіткнення тектонічного типу в суспільстві, якщо, не дай Боже, наш парламент за це проголосує. Я б не дав і копійки за життя тих людей, які піднімуть руки за цю Конституцію, Конституцію поразки", - зауважив Ігор Луценко.

Новини за темою: Богомолець: Питання про особливий статус Донбасу можна буде ставити після повернення Криму

Нагадаємо, глава МЗС Франції Жан-Марк Еро заявив, що після встановлення режиму тиші у Донбасі офіційний Київ повинен почати реалізацію окремих пунктів мінських домовленостей, зокрема внести зміни в Конституцію України про особливий статус Донбасу, прийняти закон про проведення виборів на Донбасі і здійснити амністію бойовиків.

Як повідомлялося, згідно опитуванню, половина українців виступила проти надання Донбасу особливого статусу, при цьому підтримали таке рішення 22,7% респондентів.

Новини за темою: Не можна виключати небезпеку, що у ВР знайдеться 300 голосів за особливий статус Донбасу, - Іллєнко

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів