Луценко: Санкційний список сформували без достатньої доказової бази, тому його буде скорочено

Цього року із санкційного списку вилучили екс-міністра юстиції Олену Лукаш та бізнесмена Сергія Клюєва

Генпрокурор Юрій Луценко newsnetwork.tv

Санкційний список сформували у 2014 році без достатньої доказової бази, тому наразі він скорочується. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко під час ранкового пленарного засідання ВРУ, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Санкційний список дійсно був сформований у 2014-ому році тодішнім генеральним прокурором. Я мушу сказати, що він був сформований без достатньої на це доказової бази. Я дуже критично ставлюся до всіх фігурантів цього списку, але думати про когось і довести щось - є різні дефініції", - сказав Луценко.

Разом з тим, він зазначив, що зняття санкцій з Олени Лукаш нічого не змінює, адже її власність не була заарештована.

"Цього року санкційний список був зменшений на Лукаш, в якої нічого не було арештовано, її зняття нічого не міняє. Але пан Горбатюк не зміг довести її вину, принаймні у обвинувальному акті. Для мене це не може слугувати підставою, - доказів нема, арешт був знятий, хоча арештованих коштів не було", - уточнив генпрокурор.

Він підкреслив, що справу проти Андрія Клюєва передадуть до суду, але стосовно його брата, Сергія, недостаньо підстав, щоб оголосити обвинувальний акт.

Як повідомлялося раніше, Рада ЄС продовжила санкції проти Януковича і його оточення, однак прибрала зі списку Клюєва і Лукаш.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів