Луценко про суд у справі щодо держзради Януковича: Щасливий, що процес йде ось так

"Стороні захисту надані всі можливі і, як мені іноді здається, неможливі способи захисту Януковича", - вважає генеральний прокурор

З відкритих джерел

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що задоволений роботою сторони обвинувачення у справі про держзраду Віктора Януковича, а також "щасливий" від того, що зазначений процес відбувається таким чином. Про це Луценко заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Зараз ми підтримуємо обвинувачення у державній зраді. І я повністю задоволений роботою військового прокурора у процесі – він чітко і послідовно йде за обвинувальним актом, а захист агресивно, часто демагогічно відволікає процес на що завгодно, крім з'ясування обставин і причин підписання листа Януковичем. Вони говорять про те, що було в Криму, що було на Майдані, що було до Майдану, як розвивалися переговори між Януковичем і лідерами Майдану, – яке це має відношення власне до листа, яким екс-президент закликав іншу державу окупувати нашу країну?!", - заявив генпрокурор.

Він наголосив - у західних країнах будь-які спроби відійти від суті обвинувачення припинялися б судом. "Але, тим не менш, я просто щасливий, що процес йде ось так", - сказав Луценко.

"Стороні захисту надані всі можливі і, як мені іноді здається, неможливі способи захисту Януковича. І це разюче відрізняється від того, як слухалися справи за президентства Януковича. Це дійсно відкритий, змагальний і об'єктивний процес, в якому рішення прийме тільки суд", - підсумував він.

Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада"), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 ("Пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України") і ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 ("Пособництво у веденні агресивної війни") Кримінального кодексу України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів