Луценко: Після чергового конфлікту НАБУ та САП відкрили букет справ, їх розслідують МВС та СБУ

Він уточнив, що справи розслідують ці органи, адже ще не запрацювало Державне бюро розслідувань

Артем Ситник і Назар Холодницький прийшли на засідання Верховної Ради. Українське фото

Після чергового конфлікту НАБУ і САП відкрили ряд справ, їх розслідують МВС та СБУ, адже Державне бюро розслідувань ще не запрацювало. Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко після засідання регламентного комітету ВР, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"По цьому інциденту порушено цілий букет справ. Найважливіше, законність спроби прослуховування можу підтвердити. НАБУ мало погодження прокурора ГПУ, а також рішення суду, тому вони мали повні підстави проводити ці заходи. ... Стосовно того, що відбулося потім, мені здається, є явні ознаки кримінальних правопорушень, як захоплення транспортного засобу, як замах на вбивство, є справи про перевищення посадових повноважень і так далі", - сказав Луценко.

Він також повідомив, які органи розслідують ці справи.

"Вони розслідуються по різним провадженням СБУ, по іншим – МВС. У зв’язку з відсутністю ДБР ми змушені спрямовувати ці справи до одного з цих правоохоронних органів, що і було зроблено", - зауважив генпрокурор.

За його словами, процесуальне керівництво здійснює ГПУ.

"Перші слідчі дії відбулися, вчора були допитані перші потерпілі, свідки. Далі будемо встановлювати ступінь юридичних процедур. Я не виключаю, звичайно, ні підозр, ні затримань. Бо якщо йдеться про ст. 115, замах на вбивство, - може бути і арешт", - додав він.

Новини за темою: Серіал "САП проти НАБУ": Що сталося у другій серії

Нагадаємо, 19 вересня стало відомо про спробу нової прослушки співробітників САП: управління держохорони виявило кабель для прослуховування, який з будівлі "Охмадиту" прокладали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Потім біля будівлі САП відбулися зіткнення, що призвело до ДТП. Постраждав водій САП, його госпіталізували з переломом руки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів