Луценко: Новоявлені опозиціонери так само йдуть, як і працювали

"Ми зараз є свідками створення в Раді широкої опозиції, яка робить все, щоб продемонструвати недієздатність ВР", - зазначив Луценко

112.ua

Новоявлені опозиціонери так само йдуть, як і працювали. Про це в ході засідання Ради, яке транслював телеканал "112 Україна", заявив голова фракції "БПП" Юрій Луценко.

"Ми тільки що чули заяви про європейські традиції, які закладаються при політичній відставці партії, яка виходить з коаліції, і щиро голосували, щоб ці традиції були засновані. Однак, ми бачимо, що новоявлені опозиціонери так само йдуть, як і працювали. Я боюся, що ми зараз є свідками створення в Раді широкої опозиції, яка робить все, щоб продемонструвати недієздатність ВР... Панове олігархи, не вдасться спустити цю ВР. Вона буде працювати з Вощевським, без Вощевського, з радикалами, без радикалів, буде працювати на Україну!" - заявив Луценко.

Зазначимо, 1 вересня 2015 року лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про вихід фракції політсили з коаліції. Відповідно, заяву про відставку написав і Вощевський. Сьогодні за відставку Вощевського самі "радикали" не голосують. Також не голосує "Батьківщина", "Відродження", "Воля народу" і "Опозиційний блок".

Нагадаємо, Вощевський був призначений на посаду в Кабміні 3 грудня 2014 року за квотою Радикальної партії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів