Луценко не планує йти на президентські вибори

Вибори 2019 року Луценко вважає "символічними"

Фото з відкритих джерел

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що не має наміру брати участь у президентських виборах. Про це він сказав в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Я, напевно, єдиний не кандидат в президенти з великого кола моїх знайомих. Це продумане рішення. З самого початку моєї роботи тут, незважаючи на різні розмови, я точно не кандидат у президенти", - сказав він.

Говорячи про майбутні вибори, Луценко назвав їх "символічними". "Рівно сто років тому Україна була приблизно в такій же ситуації... Невелика група людей намагалася тоді побудувати країну. І величезна маса людей, що підігрівається п'ятою колоною Кремля, доморощеними радикалами і корисними ідіотами, просто знищила УНР. Потім і тому – у землю полягли мільйони українців. Цей урок ми повинні пам'ятати, якщо хочемо бути успішною країною", - вважає він.

Як відомо, чергові президентські вибори в Україні повинні відбутися навесні 2019 року. Чинний президент про намір брати в них участь поки офіційно не заявляв, однак вже відкинув варіант своєї участі в майбутніх парламентських виборах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів