Оппозиционный блок

"Опозиційний блок" створює виборчий штаб для підготовки до виборів, оскільки єдина можливість навести порядок в країні - це зміна влади. Про це народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін заявив в інтерв'ю "РБК-Україна". Він зазначив, що партія готує консолідацію ідеологічно близьких політичних сил та рухів, еліт Південного Сходу і Центру країни. Політик впевнений, що сьогодні в першу чергу потрібно зняти блокаду, знайти формулу мирного розв'язання кризи і відновити економіку.

"Опозиційний блок" створює виборчий штаб для підготовки до виборів. Не хочу прогнозувати, які вибори будуть раніше, але "Опозиційний блок" буде брати участь у місцевих виборах на Донбасі, і в парламентських, кандидат від "ОБ" братиме участь у виборах президента України", - сказав Сергій Льовочкін.

За його словами, навколо партії почався процес консолідації опозиційних політичних сил. "Зараз почався... процес консолідації еліт, в першу чергу - Південного Сходу і Центру країни. Всіх, хто опозиційно налаштований по відношенню до діючої влади. Ми готуємо на базі "Опозиційного блоку" консолідацію політичних партій, рухів, окремих політиків, які нам ідеологічно близькі і які разом з нами підуть на наступні вибори", - підкреслив Сергій Льовочкін.

Він також спростував чутки про розкол у партії. "Чутки про те, що в "Опозиційному блоці" щось не так, розпускалися завжди. Влада навіть знаходить слабких у наших лавах, і примушує або мотивує їх виходити з фракції. Але від цього ми стаємо лише сильнішими", - зазначив політик.
За словами народного депутата, кризова ситуація в Україні спонукала "Опозиційний блок" до створення виборчого штабу. "Сьогодні ж, українській владі потрібно знаходити рішення, як швидше зняти блокаду, знайти формулу мирного розв'язання кризи, припинити війну. Українці з кожним днем живуть гірше, економіка України продовжує руйнуватися, люди на територіях конфлікту страждають все більше і більше, гинуть військові. І ми все далі і далі від мети мирного врегулювання конфлікту і повернення територій. Ми як опозиція вважаємо, що єдина можливість навести порядок в країні - це зміна влади", - сказав Сергій Льовочкін.

Він підкреслив, що економічні втрати України від блокади Донбасу можуть скласти 2-3%. "Якщо Україна втратить 9 млн тонн енергетичного вугілля, втратить валютну виручку, втратить значну частину економіки, ВВП скоротиться, то втратить не тільки великий бізнес – втратить кожен українець", - підкреслив народний депутат.

"Опозиційний блок буде продовжувати боротися за те, щоб в країні виникла більш ефективна модель управління", - підкреслив народний депутат.