Логвинський запропонував парламенту закликати правоохоронців посилити захист прав євреїв

Йдеться про права громадян єврейського походження

У центрі Одеси вандали обмалювали антисемітськими написами будівля музею Голокосту та колишньої синагоги Таймер

У Верховній Раді зареєстрували проект постанови № 9371 про звернення парламенту до правоохоронців, органів судової влади і місцевого самоврядування із закликом посилити захист прав громадян єврейського походження. Автор ініціативи - нардеп від "Народного фронту", представник парламентського комітету з питань прав людини, нацменшин і нацвідносин Георгій Логвинський.

Нардеп пропонує Верховній Раді звернутися до уряду, Служби безпеки, Генпрокуратури, Нацполіції та інших правоохоронців, а також органів судової влади і місцевого самоврядування. Їх пропонується закликати посилити боротьбу із проявами ксенофобії, антисемітизму, запобігати злочинам на ґрунті ненависті та захищати права громадян єврейського походження, єврейської громади.

Проект постанови передбачає, що спікер парламенту направить текст зверення до всіх зазначених органів, а уряд - доведе до відома кожного міністерства. Окрім того, Кабмін має вжити заходів для захисту прав громадян єврейського походження.

Новини за темою: Статбюро Ізраїлю: Сьогодні євреїв у світі менше, ніж до Голокосту

Раніше повідомлялося про те, що понад 50 американських конгресменів звернулися до Держдепу США з листом, в якому висловлюють стурбованість у зв'язку зі зростанням антисемітизму - спотворення Голокосту в Європі, особливо в Польщі та Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів