Ляшко переконав ПАРЄ зняти з розгляду питання повернення Росії, – експерт

Цибулько зазначив, що лідер РПЛ блискавично й жорстко захистив інтереси України перед міжнародною спільнотою

Виступ на сесії ПАРЄ в Страсбурзі народного депутата України, лідера Радикальної партії Олега Ляшка змусив ПАРЄ зняти з розгляду питання повернення Росії до складу Асамблеї Ради Європи. Про це на своїй сторінці в Facebook написав політичний експерт Володимир Цибулько.

"Чотири роки тому через анексію Криму та окупацію Донбасу Росію вигнали з ПАРЄ. Що змінилося за ці 4 роки? Путін не виконав жодної вимоги, його війська продовжують вбивати українських громадян. Сьогодні російські диверсанти на моїй рідній Чернігівщині підірвали склад боєприпасів, внаслідок чого евакуйовано десятки тисяч людей. 2 мільйони українців позбавлені рідного дому, не мають роботи. Путінські війська продовжують вбивати людей в Сирії. Крім України, окупована частина Грузії, Молдови, Азербайджану. Більше шести військових конфліктів на європейському континенті на совісті Кремля!", – процитував лідер РПЛ на своїй сторінці в Facebook власний виступ у ПАРЄ.

Коментуючи виступ Олега Ляшка, політолог Володимир Цибулько зазначив, що лідер РПЛ блискавично й жорстко захистив інтереси України перед міжнародною спільнотою, і головне, що саме цей виступ став одним з факторів зняття питання повернення Росії до ПАРЄ з розгляду.

Дійсно, продовжив політолог, лобісти Росії наполегливо тиснуть на питання її повернення, адже фінансові внески Московії вкрай потрібні організації, тож критика депутата була справедливою: "І ПАРЄ сьогодні обговорює питання повернення Путіна до складу Асамблеї! Це не зміна регламенту - це зрада принципам заради грошей. І цю Європу ми маємо наслідувати?".

"Незалежно від ставлення до Ляшка та його політичної сили в Україні, саме сьогодні він здійснив вчинок гідний українського політика!", - резюмував Володимир Цибулько. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів