Сергій Лещенко, архівне фото
РБК-Украина

Народний депутат від БПП, представник антикорупційного комітету Сергій Лещенко заявив, що звернувся до Нацполіції щодо конфлікту інтересів при голосуванні членів НАЗК за обрання голови і заступника голови. Про це він сказав на засіданні даного комітету 21 квітня. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"У мене питання до керівника пані Корчак і заступника пана Радецького. Вас як людей, які уповноважені досліджувати в тому числі конфлікт інтересів, вас самих це питання не муляє? Ви, пані Корчак, голосували самі за себе на обрання головою НАЗК, а ви, пане Радецький, голосували за себе як за заступника НАЗК. Ви діяли всупереч тим установам, на які ви були вповноважені, коли вас призначали на ці посади", - сказав Лещенко.

Він додав, що звернувся з цього приводу до Національної поліції.

"Хочу проінформувати, що за цими фактами мною скеровано звернення до Нацполіції. Я сподіваюсь, що буде відкрито провадження і на вас буде складено адміністративні протоколи, так само, як ви намагаєтесь складати протоколи на людей, які виконували свої службові обов’язки, і при цьому ви отримували вказівки від керівництва держави", - заявив нардеп.

Новини за темою: НАЗК запросило в Українського католицького університету копії документів щодо роботи Лещенка

Нагадаємо, НАЗК критикують за перевірку щодо екс-голови Одеської митниці Юлії Марушевської через рішення стосовно нарахування всім співробітницям митниці, в тому числі собі, премії в розмірі 500 грн на честь 8 березня.