Лавров озвучив умови, за яких Росія згодна залишитися в Раді Європи

Головною проблемою, впевнені в Кремлі, є "дискримінація членів Ради"

Сергій Лавров З відкритих джерел

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ готова продовжувати роботу в складі Ради Європи тільки в тому випадку, якщо організація повністю викорінить дискримінацію країн-учасниць. Про це він заявив журналістам сьогодні, 21 вересня, передає "ТАСС".

"Щодо Ради Європи... Росія хоче залишатися в тій Раді Європи, до якої ми свого часу вступали. Маю на увазі Раду Європи, в статуті якої записано, що в усіх її структурах кожна країна має рівні права", - заявив він.

"Ніхто з членів Ради Європи не може бути дискримінований. У такій Раді Європи ми готові працювати і надалі. Все інше залежить від членів Ради Європи", - підкреслив Лавров.

Раніше спікер Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко заявила, що Росія всерйоз розглядає варіант виходу зі складу Ради Європи.

Нагадуємо, російську делегацію у складі ПАРЄ було позбавлено низки повноважень, зокрема права голосу, у квітні 2014 року через анексію Криму та агресію в Донецькій і Луганській областях. Тоді російська делегація припинила свою роботу в складі Асамблеї на знак протесту. Москва відреагувала заявою про те, що чинний регламент ПАРЄ утискає інтереси делегацій окремих країн і дозволяє іншим ухвалювати дискримінаційні рішення - наприклад, позбавляти права голосу, відстороняти від участі в керівних органах Асамблеї та різних моніторингових місіях, як це було з російською делегацією.

Джерело: ТАСС

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів