Україна - Китай
Фото з відкритих джерел
Китайський уряд виступає за вирішення "української кризи" мирним шляхом. Про це в п'ятницю у Києві повідомив посол КНР в Україні Ду Вей на прес-конференції з нагоди встановлення 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Китаєм, передає Інтерфакс-Україна.

"Українська криза триває вже кілька років, і страждають дві сторони цього конфлікту. Я хочу сказати, що незважаючи ні на що, Україна і Росія є для Китаю дружніми країнами і стратегічними партнерами. Нам дуже боляче в душі. Щодо питання кризи в Україні китайський уряд дотримується позиції справедливості та об'єктивності, і ми виступаємо за вирішення питання мирним шляхом", - сказав він.

Посол зазначив, що китайський уряд підтримує міжнародні зусилля і сторін з врегулювання "української кризи". "Ми теж готові зі свого боку продовжувати наші зусилля з врегулювання питання", - уточнив дипломат.

Нагадаємо, раніше посол КНР в Україні Ду Вей в інтерв'ю журналу "Борисфен Інтел" заявив, що "китайська сторона готова просувати всебічне співробітництво з Українською стороною в галузях науки і техніки, сільського господарства, інфраструктури, енергетики, освіти та культури тощо".