Київ і Лондон вже досягали завершальної стадії безвізових переговорів, але вони були заморожені, - екс-посол

У 2013 році переговори були згорнуті з британської ініціативи

Володимир Хандогій Фото з відкритих джерел

Україні в свій час вже вдавалося досягти фінальної стадії переговорів про спрощення візового режиму з Великою Британією, проте через події 2013-2014 років переговори були припинені. Про це заявив екс-посол України у Великій Британії Володимир Хандогій, коментуючи односторонній безвізовий режим для британських громадян і складності отримання віз для українців, передає "Європейська правда".

"У свій час ми були майже на фініші переговорів про спрощення видачі віз для дипломатів і членів офіційних делегацій. Але відомі події призупинили цей процес. Його треба реанімувати", - заявив він.

Хандогій впевнений, що при правильному підході Brexit може зіграти на користь Україні, і почати варто саме з переговорів про лібералізацію візового режиму для окремих категорій громадян.

Нагадуємо, Велика Британія та Ірландія - дві європейські країни, які не ввели безвізовий режим для України одночасно з іншими країнами ЄС, з 11 червня 2017 року. Переговори про лібералізацію велися до 2013 року включно, проте пізніше були зупинені з британської ініціативи.

Посольство України вже запропонувало Лондону відновити переговори про спрощення візового режиму для українців, проте британці відповідають відмовою, недивлячись на те, що посол Великої Британії в Україні висловлювалася за пом'якшення візового режиму.

Джерело: Европейская правда

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів