Кутового повертають у Кабмін віце-прем'єром, - ЗМІ

Тарас Кутовий "Вести"

Міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий, який подав у відставку близько року тому, може повернутися в уряд. Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на "Вісті.Україна".

Інформація про те, що Кутовий може відкликати свою заяву, з'явилася тиждень тому і зараз все більше інсайдерів повідомляють, що його повернення – питання вирішене.

Ця новина була дуже позитивно сприйнята ринком. Аграрії пов'язують з Кутовим ряд ефективних змін в галузі і сподіваються, що з його поверненням цей курс триватиме. "Адже його розуміє ринок та Європа, з якою терміново доведеться вирішувати цілий клубок проблем, починаючи від землі і закінчуючи дотаціями", - цитують одного з сільгоспвиробників аграрні ЗМІ.

Він домігся закріплення в державному бюджеті обсягу дотацій в еквіваленті 1% від аграрного ВВП, що забезпечило стабільну підтримку сільгоспвиробникам. Також Тарас Кутовий виступав за найбільш зважений варіант проведення земельної реформи в формі обороту прав оренди. Його називають "найбільшим європейським із усіх аграрних міністрів", який перевершує навіть свого попередника, відомого "технократа" Олексія Павленка.

"Правильно було б розширити повноваження і призначити Тараса Кутового віце-прем'єром з питань АПК. Те, що в Україні, де агропромисловий комплекс займає провідне місце в економіці, в Кабміні немає профільного віце-прем'єра – нонсенс. Кутовий, маючи більше повноважень, зміг би в повній мірі реалізувати необхідні сільгоспвиробникам реформи", - говорить представник однієї з найбільших аграрних асоціацій.

Джерело: Українські новини

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів