Себастьян Курц
Die Presse

Мінські домовленості - це єдина база, єдиний документ, на основі якого наразі може відбуватися врегулювання ситуації на Донбасі. Про це під час спільного брифінгу з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним заявив голова ОБСЄ Себастьян Курц.

"Ми маємо продовжувати переговори, і мінські домовленості – єдина база, єдиний документ, на основі якого ми можемо це робити... Я повністю незадоволений тим статусом-кво, який є наразі, але, за відсутності іншого базового документа, ми мусимо робити все, аби впроваджувати їх", - зазначив він.

Курц підкреслив, що хоча наразі стан виконання мінських домовленостей викликає занепокоєння, ситуація на їх підписання була гіршою, аніж нині, і вона могла бути ще гіршою.

Нагадаємо, вчора, 3 січня, міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц, який цього року є головою ОБСЄ, прибув з візитом до України. Разом з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним він вирушив до Маріуполя для ознайомлення зі станом імплементації мінських домовленостей і ситуацією в регіоні.