Курц і Меркель хочуть вибудовувати конструктивний діалог та взаємовигідне співробітництво з РФ

Говорячи про відносини з Росією, Курц зауважив, що Відень хоче "внести свій внесок у зміцнення каналів для діалогу з Росією"

Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив про наміри вибудовувати конструктивний діалог з РФ. Про це він заявив в Європарламенті, представляючи програму головування Австрії в Раді ЄС.

Говорячи про відносини з Росією, Курц зауважив, що Відень хоче "внести свій внесок у зміцнення каналів для діалогу з Росією".

Також за зміцнення діалогу з РФ виступила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Зокрема, у своєму відеоблозі Меркель назвала анексію Росією Криму і війну на сході України підставою для збільшення Німеччиною витрат на оборону. Вона також зазначила, що потрібно працювати над "хорошими відносинами з Росією".

Лідер громадського руху "Український вибір - право народу" Віктор Медведчук у Facebook зазначив, що європейські політики, на відміну від українських дипломатів, хочуть вибудувати конструктивний діалог та взаємовигідне співробітництво з Росією, а не використовувати мову ультиматумів. 

"Виконуючи свою обіцянку грати роль "будівника мостів" у період головування Австрії в Раді ЄС, канцлер Себастьян Курц виступає за діалог з РФ... На відміну від українських дипломатів, які використовують лише мову ультиматумів і закликають західне співтовариство тиснути на Москву, європейські політики хочуть вибудувати конструктивний діалог та взаємовигідне співробітництво з Росією", - вважає він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів