Купол Ради відреставрували достроково і з економією: Який вигляд зараз має дах парламенту (фото)

Вартість робіт склала 6,7 млн гривень замість запланованих 7,5 мільйонів

Купол парламенту після реставрації пресс-служба Верховной Рады

Будівельники достроково завершили реконструкцію купола на будівлі Верховної Ради України, заощадивши при цьому частину коштів держбюджету. Про це повідомила прес-служба парламенту.

Там підкреслили, що проведення ремонтних робіт назріло давно: купол зносився, скло потребувало заміни, а металоконструкції - очищення від корозії і фарбування. Його ремонт не проводився вже 70 років, що підтвердили архівні документи.

Сума в договорі на реставрацію з підрядником склала 7,5 млн гривень, термін виконання робіт - до 10 грудня поточного року. Представники фірми-підрядника працювали цілодобово у три зміни по 20 осіб, рапортує прес-служба парламенту.

Купол парламенту після реставрації пресс-служба Верховной Рады

"Результатом цього стало дострокове завершення всіх робіт – 30 жовтня ремонт купола адміністративної будівлі Верховної Ради повністю завершився. Крім того, було зекономлено значну частину державних коштів - витрачено 6,7 млн грн із запланованих 7,5 млн грн", - сказано в повідомленні.

У повідомленні сказано, що на ремонт верхньої частини купола пішло 650 метрів армованого скла, 1,4 тис. л сучасних герметиків; на реставрацію металевої споруди купола витратили 2 т нержавіючої сталі і півтонни фарби.

Купол парламенту після реставрації пресс-служба Верховной Рады

Апарат Ради має намір направити виконавцям і постачальникам будматеріалів листи-подяки за виконану роботу.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів