Кучма назвав малоймовірним розширення мінського формату за рахунок США

На думку другого президента України, врегулювання ситуації на Донбасі залежить не від кількості країн

Леонід Кучма "Украинская правда"

Розширення формату переговорів у Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі, зокрема за рахунок США, малоймовірне. Таку думку висловив другий президент України та донедавна представник країни у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма, передає "Інтерфакс-Україна".

"Невже ви думаєте, що президент України Петро Порошенко не хотів, щоб формат був, посилаючись на наш Будапештський договір? Хотів. Але не хотів Обама, і Росія не хотіла, щоб Сполучені Штати Америки там були присутні... Так, нам би хотілося, щоб сьогодні брав участь Трамп", - зазначив Кучма.

Новини за темою: В Україні набув чинності закон про подовження особливого статусу Донбасу

"Треба тих, хто кожен день із трибуни кричить, що треба інший формат, – нехай поїде, домовиться із Трампом", - додав екс-президент.

Водночас, Кучма висловив думку, що врегулювання ситуації на Донбасі залежить не від кількості країн.

Нагадаємо, що Тристороння контактна група складається з представників України, Росії та ОБСЄ, які проводять зустрічі в Мінську раз на кілька тижнів і обговорюють питання, пов'язані з врегулюванням конфлікту на Донбасі, в тому числі щодо обміну заручниками. Участь у роботі підгруп ТКГ беруть також представники ОРДЛО. Україну в ТКГ представляє Леонід Кучма. Самі переговори в "мінському" форматі почалися в 2014 році після загострення ситуації на Донбасі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів