Кремль чекає від Києва роз'яснень про долю російського кредиту, - Пєсков

Пєсков не знає "Україна як держава несе зобов'язання міжнародні або відмовляється від міжнародних зобов'язань"

З відкритих джерел

Кремль очікує роз'яснень, відмовляється Київ від наступності зобов'язань, у тому числі фінансових, перед Росією у зв'язку з останніми заявами президента України. Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова.

"Коли ми чуємо подібні заяви, в першу чергу, ми очікуємо якихось роз'яснень — відмовляються нинішні українські влади від правонаступництва стосовно зобов'язань України, і в тому числі міжнародних, з яких в першу чергу нас цікавлять фінансові та інші зобов'язання перед РФ", — заявив Пєсков.

Дмитро Пєсков сам зізнався, що не знає "Україна як держава несе зобов'язання міжнародні або відмовляється від міжнародних зобов'язань".

Нагадаємо, президент України висловив у своєму інтерв'ю Bloomberg розповів, що російські 3 млрд євробондів були хабарем президентові України 2013 року Віктору Януковичу. При цьому, однак, він наголосив, що переговори за даними євробондами продовжують вестися і Росія повинна заплатити за агресію проти України.

Новини за темою: Яресько домагається від кредиторів списання 40% боргу

У той же час Порошенко підкреслив, що це його думка, а переговорами займається глава Мінфіну Наталія Яресько.

Нагадаємо, 24 березня глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько заявила, що Київ запросив Москву обговорити рефінансування українського боргу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів