Країни "Великої сімки" засудили плани про проведення російських виборів у Криму

Також країни G7 заявили, що будуть підтримувати Україну на шляху реформ

Зустріч Порошенка з послами G7 Адміністрація Президента України

У вівторок, 13 березня, президент України Петро Порошенко зустрівся з послами країн G7 і Європейського Союзу, акредитованими в Україні. Сторони засудили плани проведення російських виборів в окупованому Криму. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Сторони обговорили питання взаємодії в рамках протистояння російської агресії, а також прогрес України у проведенні реформ. Петро Порошенко висловив вдячність країнам "Великої сімки" і ЄС за тверду і рішучу позицію підтримки України.

Український президент підкреслив, що цей виклик стосується не лише Україну, а всіх цивілізованих країн і Вільного світу, заснованого на повазі до міжнародного права та основних принципів демократії та свободи.

Посли запевнили, що санкції проти Росії залишаться в силі, поки не відбудеться змін в агресивній політиці Кремля. У контексті президентських виборів в Росії було висловлено рішучий осуд планів проведення відповідного виборчого процесу на території тимчасово окупованого Криму.

Особливу увагу було приділено міжнародним зусиллям у процесі введення миротворчої місії на Донбасі.

Крім того, представники країн "Великої сімки" і Євросоюзу заявили, що будуть підтримувати Україну на шляху реформ з урахуванням пріоритетів Канадського головування.

Раніше Порошенко закликав країни G7 засудити і не визнавати російські вибори в Криму. 

Вибори президента РФ відбудуться в Росії 18 березня 2018 року. ЦВК зареєструвала 8 кандидатів, серед яких Володимир Путін, Володимир Жириновський, Ксенія Собчак і Григорій Явлінський.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів