Козак Гаврилюк заявляє, що один з кандидатів у президенти пропонував йому великі гроші за участь у передвиборчій кампанії

Гаврилюк за матеріальну винагороду повинен був знаходитися поряд з кандидатом у президенти під час його передвиборчої кампанії

112.ua

Один з кандидатів в президенти пропонував велику матеріальну винагороду козакові Михайлу Гаврилюку за участь у його передвиборчій кампанії. Про це повідомив сам новообраний депутат ВР Гаврилюк в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Пропонувалося за гроші - це кандидат, який висувався в президенти. Мені нічого не треба було робити, мені потрібно було тільки з ним скрізь перебувати, між людьми, на телеканалах і всюди, всім розповідати, який це прекрасний президент, якщо б не він - революція не перемогла б. Він трудівник, піднімати його до небес. Пропонували за це мені квартиру, дачу, машину і безбідне життя до самої смерті", - заявив Гаврилюк.

Новини за темою:

Нагадаємо, в січні під час акцій протесту в Києві представники правоохоронних органів затримали Гаврилюка, розділи його на морозі і фотографувалися з ним. Потім його відправили в міліцейський автобус. Відео знущань над козаком було викладено в Інтернет. За фактом тортур над Гаврилюком було відкрито кримінальне провадження. В травні по даній справі суд засудив до умовних термінів двох військовослужбовців ВВ МВС. Гаврилюк є бійцем батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Золоті Ворота".

На виборах у Верховну Раду, які відбулися 26 жовтня, Гаврилюк переміг у 95-му окрузі Київської області.

Новини за темою: ГПУ направила до суду обвинувальний акт проти офіцера, який не присік знущання над Гаврилюком

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів