Глава НАПК Наталія Корчак
newsnetwork.tv

Голова Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак запропонувала створити при агенції службу адміністрування реєстру е-декларацій. Про це вона сказала під час засідання антикорупційного комітету ВР 21 квітня, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Я пропоную внести зміни до закону "Про запобігання корупції" в частині, яка стосується створення на базі НАЗК служби розпорядника державних реєстрів, агентів, за тією аналогією, яка існує в ЦВК. Вона буде підпорядковуватися голові і саме ця служба буде займатися тим, що зараз називається системне адміністрування реєстру. І це буде юридичне вирішення проблеми. І коли ставитимуть запитання, хто несе відповідальність, то тут чітко можна буде сказати - голова (НАЗК - ред.) і керівник цієї служби", - сказала Корчак.

Новини за темою: Кабмін ставить Корчак "чорну мітку" на тлі невдоволення в США

Нагадаємо, раніше Корчак заявляла, що Національне агентство з питань запобігання корупції готує позов до суду проти підприємства "Українські спеціальні системи" щодо проблем з доступом до реєстру електронних декларацій.