Глава НАЗК Наталія Корчак у студії "112 Україна". 13.02.2017
112.ua

Члени Національного агентства з питань запобігання корупції з грудня минулого року не отримували премій. Про це заявила голова НАЗК Наталя Корчак у коментарі після засідання антикорупційного комітету ВР 21 квітня. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Ми заохотили наших працівників, які у ті важкі часи працювали. Стосовно членів НАЗК мені дивна позиція, коли вони сидять і мовчать. Я не хотіла виплачувати премію Радецькому, і я чітко сказала, що він не заслуговує і не доклав зусиль до реєстру. Липень і вересень - всі ми отримали по 250% премії, це десь у розмірі до 80-90 тис грн від посадового окладу. Але далі премії вони отримували спочатку 100%, я собі в одному місяці написала 70%, а їм - 170%, щоб вирівняти нашу зарплату, а потім взагалі вирішила нічого не платити. Премії були певні місяці, до Нового року. Від грудня взагалі ніхто з членів НАЗК і до сьогодні не отримував", - сказала Корчак.

Новини за темою: Корчак заробила в НАЗК у 2016 р. понад 1,3 млн гривень

Нагадаємо, у жовтні у ЗМІ з'явилася інформація, що члени НАЗК преміювали себе за інтенсивність праці й отримували по кілька посадових окладів на місяць. При цьому голова агентства Наталія Корчак говорила, що в їхніх діях не було нічого незаконного.