Корчак призначено уповноваженою з питань гендерної рівності в НАЗК

Тепер до її обов'язків входить, у тому числі, займатися пропагандою рівних прав жінок і чоловіків

Корчак Наталія фото из соцсетей

Колишню очільницю, а наразі члена Національного агентства з питань запобігання корупції, визначили уповноваженою з питань рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству у НАЗК. Про це повідомляє прес-служба агентства.

Відповідно до закону "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", такий координатор в органах виконавчої влади має організувати роботу із уразуванням принципу рівних прав представників різної статі. Зокрема, проводити аналіз того, наскільки забезпечили гендерну рівність, а також координувати заходи щодо запобігання та протидії насильству за ознакою статі, - а потім відслідковувати, як їх реалізували. Передбачається також здійснення інформаційно-пропагандистської діяльності стосовно ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі, тощо.

Нагадаємо, на національному рівні гендерну рівність гарантує Конституція, Кодекс законів про працю, а також закон "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", Державна соціальна програма забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року тощо.

Новини за темою: Геращенко: Чиновник Мінсоцполітики заявив, що фізичні особливості жінок не дають можливості їм працювати снайперами

Нагадаємо, нещодавно Кабмін затвердив соцпрограму забезпечення рівних прав жінок і чоловіків до 2021 року. Очікується, що вона допоможе зменшити розрив у рівні оплати праці представників різної статі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів