Корчак буде вимагати у Соломатіної повернути матеріали перевірок НАЗК

За словами Корчак, під час роботи в НАЗК Соломатіна не повідомляла про порушення, про які говорить зараз

Корчак Наталія фото из соцсетей

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) буде вимагати в екс-керівника департаменту фінансового контролю НАЗК Анни Соломатіної повернути до агентства матеріали перевірок. Про це Корчак заявила журналістам перед початком обговорення Антикорупційного комітету, який транслював телеканал "112 Україна".

"До Ганни Соломатіної у мене велика претензія, що саме у неї залишилися документи, що саме у неї є матеріали перевірок, і вона їх не здала. Тому, напевно, після цього засідання я все ж прийду і створю робочу групу, комісію, щоб вилучити ці документи", - заявила Корчак.

Новини за темою: Суд не прийняв до розгляду позов НАЗК до Соломатіної щодо захисту ділової репутації

Корчак додала, що Соломатіна звільнилась з НАЗК, щоб проти неї не відкривали дисциплінарне провадження.

"Людина пішла з НАЗК тільки через те, щоб проти неї не порушували дисциплінарного провадження... Ті факти, які вона зараз показує, вона жодного факту не показала мені як керівнику органу. За час перебування Соломатіна на своїй посаді директора департаменту, вона не виконала свою функцію - повідомити мені про факти, які вона вважала за потрібне як керівник органу, для вжиття заходів. Від неї жодного документа як службова записка не надходило. Ми будемо проводити свої перевірки для того, щоб встановити дійсні обставини справи. Станом на сьогоднішній день більшість матеріалів не підтверджується. Тут ще виникає питання, чи не вкрала Соломатіна документи з департаменту", - підкреслила Корчак.

Новини за темою: Екс-співробітниця НАЗК попросила у НАБУ охорону

Нагадаємо, що 14 листопада керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у фальсифікації результатів спецперевірок претендентів на посади на держслужбі. Крім того, е-декларування, за її словами, використовується для покривання лояльних до влади чиновників та особистого збагачення керівництва НАЗК.

Соломатіна заявила, що в Адміністрації президента є так званий куратор з НАЗК, а в АП заявили, що у них відсутні які-небудь інструменти впливу на Агентство. Крім того, в АП заявили про неприпустимість інформаційної війни між двома антикорупційними органами. У НАЗК звинувачення проти Соломатіної назвали недостовірними і подали позовну заяву.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів