Раніше Москаль у відкритому листі звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням подати президенту Петру Порошенку подання на його звільнення з посади. Причиною цього Москаль назвав протидію його боротьбі з "сигаретної мафією" в регіоні. Зокрема, за його словами, рішення про зміну начальника Закарпатської митниці не було узгоджено з ним і було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС. Пізніше він заявив, що вже з завтрашнього дня йде у безстрокову відпустку.

Пізніше Гройсман відповів губернатора Закарпатської області. Прем'єр сказав, що не сприймає мови ультиматумів і не буде готувати подання на звільнення Москаля.

Крім того, в ДФС спростувала заяву Москаля про звільнення в. о. голови Закарпатської митниці Володимира Колесникова. У відомстві сказали, що Колесніков пішов на лікарняний, а нових призначень керівника Закарпатської митниці не було.

7 травня Москаль зустрівся з президентом. За підсумками зустрічі Порошенко повідомив, що Москаль залишиться на своєму посту і надалі буде реалізовувати програму з децентралізації в регіоні, а також продовжувати боротися з контрабандою.