Кононенко: Цього тижня три парламентських комітети будуть розглядати законопроекти про переробку сміття

Він зазанчив, що у ВР готові створити робочу групу і запросити мера Льова Андрія Садового, щоб він пояснив, що заважає вирішити сміттєву проблему

Ігор Кононенко Фото з відкритих джерел

Три комітети Верховної Ради цього тижня розглядатимуть законопроекти стосовно переробки сміття. Про це сказав представник БПП Ігор Кононенко після засідання фракції, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Можу сказати, що на цьому тижні у трьох комітетах парламенту у середу будуть розглядати законопроекти, пов’язані з концепцією переробки сміття", - сказав Кононенко.

Він додав, що у парламенті готові створити робочу групу, щоб допомогти вирішити сміттєву проблему львів'ян.

"З одного боку – це трагічно, з іншого досить незрозуміла ситуація щодо Львову. Я поцікавився сьогодні, на казначейських рахунках місцевої громади Львова нерозподілених 800 млн грн. Тому це просто питання неефективного менеджменту. Ми підтримуємо львів’ян, ми готові створити робочу групу у парламенті, готові запросити в парламент Садового, щоб він пояснив, що йому заважає", - додав нардеп.

Новини за темою: Голодовка Березюка завершиться швидше, ніж вирішиться "сміттєва" проблема Львова

Нагадаємо, влада Львова знову попросила Кабмін і президента України Петра Порошенка запровадити в місті режим надзвичайної ситуації через сміття, яке не вивозять.

Як відомо, проблему львівського сміття загострила пожежа на Грибовицькому звалищі в травні 2016 року, після якої на полігон припинили відвантажувати відходи. Львівська влада намагалася домовитися про вивезення сміття до інших регіонів, але наразилася на протести мешканців. Через ситуацію зі сміттям діяльність міського голови було піддано критиці з боку президента і прем'єра. Зокрема, Петро Порошенко говорив, що Садовий "за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...