Комісія прокурорів рекомендує ухвалити вирок Холодницькому, але не звільняти, - ЗМІ

Рішення може бути ухвалено 24 липня

Назар Холодницький пресс-служба ГПУ

Керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому рекомендують ухвалити вирок і не звільняти. Про це йдеться у висновку комісії прокурорів, передає "Українська правда". 

Так, у висновку комісії зазначається, що Холодницьким "не забезпечено дотримання вимог професійної етики та поведінки прокурора, а тому в його діях є склад дисциплінарного проступку".

Член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Ковальчук А. Н. дійшов висновку про наявність підстав, передбачених пунктами 1, 3, 5, 6, 8 частини 1 статті 43 Закону України "Про прокуратуру" для залучення прокурора Холодницького Н. В. до дисциплінарної відповідальності.

Наголошується, що допущений Холодницьким проступок "завдає шкоди авторитету органів і зменшує довіру громадян до відомства, нехтує загальнолюдськими моральними цінностями, заважає формуванню принципової морально-правової позиції у взаємовідносинах з громадянами".

Водночас прокурор не рекомендує звільняти Холодницького.

"Таким чином, підстави для притягнення Холодницького Н. В. до дисциплінарної відповідальності, визначені частиною першою статті 43 Закону України "Про прокуратуру", можуть служити лише для накладення на нього дисциплінарного стягнення, передбаченого пунктами 1 і 2 частини першої статті 49 цього Закону (догана або заборона на строк до одного року на призначення на вищу посаду в органі прокуратури, в якому прокурор займає посаду), і не можуть бути підставою для його звільнення з посади заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури", - йдеться у висновку комісії.

Ковальчук А. Н. рекомендує ухвалити Холодницькому вирок. 

"Пропоную: притягнути до дисциплінарної відповідальності заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України Холодницкого Назара Івановича та накласти на нього дисциплінарне стягнення у вигляді догани", - зазначається у висновку.

Засідання кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів може відбутися 24 липня.

Як повідомлялося, КДКП відкрила дисциплінарне провадження щодо голови САП. Холодницький повідомив, що ГПУ відкрила кримінальне провадження проти нього за підозрою у розголошенні відомостей досудового розслідування. На його думку, йдеться про "справу Супрун".

Крім того, 4 квітня до суду направили обвинувальний акт стосовно суддів, які намагалися дати хабар Холодницькому. 

Пізніше Луценко змінив підслідність провадження щодо Холодницького. 

Новини за темою: НАБУ та ГПУ грають проти Холодницького, - політолог

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів