Колєснікова звинувачують у тому, що він теоретично не міг зробити, оскільки в цей час не працював у Держагентстві, - адвокат

Колєсніков надав офіційні документи, які показали, що звинувачення силовиків сфальсифіковані

Регламентний комітет парламенту розглянув матеріали Генпрокуратури на зняття недоторканності з нардепа Дмитра Колєснікова. Колєсніков надав офіційні документи, які показали, що звинувачення силовиків сфальсифіковані, повідомляє gazeta.ua.

Зокрема, майно "Заводу прецизійних труб" ніколи не належало до Держагентства майна та Міністерства промислової політики (Колєсніков очолював Міністерство в 2010-2012 рр.). Більш того, воно було передане іншому міністерству та розпродане ще в 2005-2006 роках.

"У звинуваченні явна маніпуляція, вони навіть не поцікавилися, де я працював в зазначений час. Така брехня розбивається простими фактами. У 2005-2006 роках я працював взагалі в іншій сфері, на іншому промисловому підприємстві. А Міністерство промисловості я очолив лише 2010 року, і цей завод підкорявся іншому міністерству. І про виробництво на заводі прецизійних труб я не мав можливості знати ні теоретично, ні практично", - сказав на засіданні комітету Колєсніков, пише видання.

Нардеп надав документи і про маніпуляції нинішньої влади в справі передачі майна Науково-дослідного інституту трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади на баланс міста Дніпра.

З'ясувалося, що в передачі майна Інституту Колєсніков також не брав участі. Цим займалося Агентство держмайна, в якому Колєсніков до того моменту вже довгий час не працював. Якраз за Колєснікова цей інститут був державним.

Адвокати Олег Бабич та Ірина Опанасенко підкреслили, що "Колєснікова звинувачують не лише в тому, що він не робив, але й теоретично не міг зробити, тому що в цей час не працював у Держагентстві майна".

"Крім того, такі рішення приймалися тисячі разів Кабміном і міністерствами, це чисто процедурне питання і тим більше не є злочином. Та й майно Інституту передавалося не в приватні руки. Це передача з державної власності у власність міської громади", - сказали адвокати.

"Заяви прокуратури – не більше ніж спроба тиску на нардепа. Жоден суд не прийме позитивного рішення за фальсифікованими заявами, зробленими головою ГПУ", - підкреслив Бабич.

Регламентний комітет вивчив матеріали та передав їх для розгляду до Верховної Ради.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів