КНДР насміхається над зусиллями світу щодо нерозповсюдження ядерної зброї, – прем'єр Японії

За словами Абе, Пхеньян або вже має, або скоро отримає засоби доставки ядерного заряду

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе. bigmir.net

Останні ядерні випробування КНДР перевищили масштаби усіх попередніх. Про це під час свого виступу на 72-ій сесії Генеральної асамблеї ООН заявив прем’єр-міністр Японії Сіндзо Або.

"Незалежно від того, чи було це випробування водневої бомби чи ні, масштаби перевищили попередні випробування", - зазначив він.

За його словами, серйозність цієї загрози безпрецедентна і вимагає невідкладної уваги.

"Північна Корея прагне насміятися над тими зусиллями, які ми протягом багатьох років докладали щодо нерозповсюдження ядерної зброї. Режим нерозповсюдження отримав потужний удар", – зазначив він.

За словами прем’єра Японії, Пхеньян вже або має, або найближчим часом отримає засоби доставки ядерного заряду.

Абе наголосив, що КНДР повинна бути відрізана від фінансів і технологій, які б сприяли розвитку її ракетно-ядерної програми. "Ми повинні відрізати Північну Корею від засобів, фахівців і ракетних технологій", – резюмував він.

Нагадаємо, КНДР створює складні міжнародні відносини численними ядерними випробуваннями. Нещодавно Пхеньян оголосив про успішне випробування водневої бомби. Наказ про проведення випробування було віддано північнокорейським лідером Кім Чен Ином. КНДР стверджує, що випробування водневого боєзаряду не призвело до витоку радіації або інших негативних впливів на довкілля.

Світове співтовариство засудило дії Північної Кореї. Зокрема, президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон, крім посилення санкцій проти КНДР, розглядає можливість припинення торгових відносин з будь-якою країною, яка співпрацює з Північною Кореєю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів