Клімкін заявив, що Донбас та Крим наразі є найбільш "гарячими" "сірими зонами" у Європі

"Ситуація на Донбасі та в Криму свідчить про те, як одна конкретна держава може свідомо і цілеспрямовано зруйнувати систему захисту прав людини на континенті", - голова МЗС

Засідання Комітету міністрів Ради Європи, 19.05.2017 МИД Украины

19 травня міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у 127-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи на рівні голів зовнішньополітичних відомств, що відбулося у м. Нікосія, Республіка Кіпр.  У ході засідання Клімкін заявив, що Донбас та Крим наразі є найбільш "гарячими" "сірими зонами" у Європі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

У своєму виступі Павло Клімкін привернув увагу міністрів закордонних справ держав-членів Ради Європи до неприпустимості існування на території Європейського континенту "сірих зон", жителі яких де-факто перебувають поза захистом системи Європейської конвенції з прав людини.

Новини за темою: Яценюк: РФ скоїла міжнародний злочин, але настане час - і Крим повернеться

Голова зовнішньополітичного відомства України зазначив, що Донбас та Крим наразі є найбільш "гарячими" "сірими зонами", та наголосив, що окупований Росією український Крим і ситуація на Донбасі яскраво свідчать про те, як одна конкретна держава може свідомо і цілеспрямовано зруйнувати систему захисту прав людини на континенті.

Павло Клімкін привітав важливість ухвалення 3 травня Комітетом міністрів Ради Європи рішення щодо ситуації в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь і підкреслив, що це рішення має бути для Ради Європи вказівником на шляху відновлення всіх порушених прав людини в Криму, а також є ще одним кроком до деокупації півострова.

Новини за темою: Порошенко попросив Таяні заборонити депутатам Європарламенту їздити в Крим і ОРДЛО

Нагадаємо,міністр закордонних справ України Павло Клімкін 18-19 травня перебував з робочим візитом у Республіці Кіпр, де взяв участь у 127-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи на рівні міністрів. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...