Клімкін відвідає Кувейт для участі в засіданні Всесвітньої коаліції з боротьби з ІДІЛ

Візит Клімкіна до Катару відбудеться 13 лютого

Павло Клімкін mir24.tv

Міністр закордонних справ Павло Клімкін відвідає Ель-Кувейт для участі в засіданні міністрів закордонних справ держав - учасників Всесвітньої коаліції з боротьби з терористичною організацією "Ісламська держава" 13 лютого. Про це повідомляє прес-служба посольства України в Кувейті.

У заході планують взяти участь представники близько 70 держав і міжнародних організацій, задіяних у Всесвітній коаліції з боротьби з ІДІЛ, на рівні керівників зовнішньополітичних відомств.

Засідання відбуватиметься під співголовуванням віце-прем'єр-міністра, міністра закордонних справ Кувейту Сабах Аль-Халед Ас-Сабаха і державного секретаря США Рекса Тіллерсона.

Зазначено, що міністерське засідання Всесвітньої коаліції з боротьби з ІДІЛ покликане скоординувати зусилля держав-учасників у протистоянні терористичним загрозам не тільки в Сирії та Іраку, а й у всьому світі, а також обговорити шляхи подолання наслідків злочинної діяльності терористичної організації.

Раніше повідомлялося, що Міністерство закордонних справ має намір домовитися про запровадження безвізового режиму з Катаром і Кувейтом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів