Клімкін у Нідерландах обговорив миротворців на Донбасі і справу MH17

Пріоритетним питанням порядку денного, зазначили в МЗС, залишається судове переслідування винних у катастрофі літака рейсу МН17

anp.nl

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час перебування в Нідерландах обговорив питання введення миротворчої місії ООН на окупованих територіях на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Новини за темою: ЗМІ: Безлер дав свідчення слідчим з Нідерландів щодо збитого рейсу MH17

Зокрема, під час переговорів з міністром закордонних справ Нідерландів Халбе Зейлстра досягнуто домовленість посилити взаємодію в рамках міжнародних організацій з метою протидії російської агресії, в тому числі в контексті непостійного членства Нідерландів в РБ ООН у 2018 році.

Новини за темою: Україна, Нідерланди і ще три країни підписали угоду про розслідування аварії MH17

"Окрему увагу міністри приділили питанню запровадження миротворчої Місії ООН на окупованих територіях на Донбасі. З нідерландської сторони підтверджено незмінність позиції щодо дотримання режиму санкцій проти РФ до повного виконання Росією Мінських домовленостей", - йдеться у повідомленні МЗС.

Зазначається, що міністри позитивно оцінили перші результати імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, яка створює додаткові можливості для подальшого розвитку торговельно-економічної співпраці між Україною та Нідерландами. Сторони також обговорили перспективи подальшого розширення взаємодії у аграрному та ІТ секторах, у сфері логістики, управлінні водними ресурсами, управління відходами, енергоефективності.

Пріоритетним питанням порядку денного, наголосили в МЗС, залишається судове переслідування винних у збитті літака МН17 в рамках правової системи Нідерландів.

За результатами зустрічі з віце-прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ та адміністрації К.Олонгрен сторони домовилися посилити координацію у питанні протидії російській пропаганді та іншим гібридним викликам, що є особливо актуальним на тлі нещодавніх кібератак на банківську інфраструктуру Нідерландів.

Крім того, нідерландська сторона надаватиме сприяння в удосконаленні управлінських процесів в Україні на центральному та місцевому рівнях з використанням найкращих практик та ІТ рішень.

Крім того, під час перебування в Гаазі Клімкін виступив перед студентами та викладачами Гаазького відділення Лейденського університету, дав інтерв‘ю провідним нідерландським ЗМІ "RTL nieuws" та "ANP".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів