Клімкін про прохання Собчак: В'їзд до Криму для проведення кампанії до нелегітимних виборів — це шизофренія

Клімкін також підкреслив, що для спілкування з кримськими татарами необхідно приїхати до Києва і зустрітися з Меджлісом

Открытый источник

Міністр закордонних справ Павло Клімкін прокоментував намір кандидата в президенти РФ Ксенії Собчак відвідати Крим, зазначивши, що в'їзд на півострів для проведення кампанії до нелегітимних виборів - шизофренія. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Мене всі про Собчак та окупований Крим запитують, як ніби інших тем немає. Дотримуватися українського законодавства для в'їзду до окупованого Криму - це, звичайно, позитив. Але законний в'їзд для ведення нелегітимної кампанії у нелегітимних виборах на окупованій території - це точно шизофренія. Звичайно, політична", - написав він.


Клімкін також підкреслив, що для спілкування з кримськими татарами необхідно приїхати до Києва і зустрітися з Меджлісом.

"А щоб поспілкуватися з кримськими татарами, треба приїхати до Києва і зустрітися з Меджлісом, який визнано в усьому світі й заборонено в окупованому Криму. Сподіваюся, пані Собчак на стороні цивілізованого світу", - додав міністр.


Нагадуємо, раніше Собчак, кандидат у президенти РФ, заявила в ефірі "Еха Москви", що надіслала до посольства України листа з проханням дозволити їй в'їхати на півострів через територію України. Пізніше українське посольство в Росії спростувало інформацію про звернення Собчак за дозволом на в'їзд до Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів