Клімкін повідомив Раді Європи причину блокування російських сайтів

"Такий крок є відповіддю на використання окремих російських Інтернет-ресурсів у гібридній війні, що ведеться проти України", - голова МЗС

Засідання Комітету міністрів Ради Європи, 19.05.2017 МИД Украины

19 травня міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у 127-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи на рівні глав зовнішньополітичних відомств, що відбулося у м. Нікосія, Республіка Кіпр. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Міністр закордонних справ України поінформував колег про ухвалене Радою національної безпеки і оборони України рішення про запровадження окремих обмежувальних заходів (санкцій) до російських компаній, які працюють в Україні у сфері Інтернет-технологій, наголосивши, що такий крок є відповіддю на використання окремих російських Інтернет-ресурсів у гібридній війні, що ведеться проти України", - повідомили в прес-службі МЗС.

Новини за темою: Клімкін заявив, що Донбас та Крим наразі є найбільш "гарячими" "сірими зонами" у Європі

У ході виступу Павло Клімкін подякував Раді Європи за масштабну програму зі сприяння реформам в Україні, що реалізується за безпосередньої та вагомої підтримки Європейського Союзу.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено, зокрема, заборону "Яндекса", "ВКонтакте" і "Одноклассники".

З повним списком юридичних і фізичних осіб, щодо яких введено санкції, можна ознайомитися тут.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...