"Хворіти і ховатися не буду": Холодницький має намір завтра ознайомитися зі скаргою до КДКП

Глава САП має намір вивчити скаргу і дати письмові пояснення

Назар Холодницький ГПУ

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький має намір завтра ознайомитися зі скаргою до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП). Про це він розповів в ексклюзивному коментарі "112 Україна".

"Я дам пояснення. Ніхто нікуди не буде ховатися, ніхто не буде хворіти, переносити. Завтра ж, оскільки за регламентом у них вівторок - прийомний день, поїду до КДКП з метою ознайомитися зі скаргою, вивчити її і протягом одного-двох, максимум трьох днів, надам свої письмові пояснення щодо суті кожної викладеної скарги", - сказав він.

Новини за темою: "Справа Холодницького": Навіщо "слухали" антикорупційного прокурора

Нагадаємо, САП виявила прослуховування в кабінеті керівника Назара Холодницького. Зазначалося, що займалися прослуховуванням НАБУ і ГПУ. Згодом Холодницький підтвердив прослуховування у своєму кабінеті. Луценко заявив, що ГПУ разом з НАБУ дійсно проводять розслідування стосовно співробітників САП, у тому числі Холодницького. 

ГПУ і НАБУ скерували до дисциплінарної комісії прокурорів скарги на Холодницького щодо вчинення дисциплінарних проступків. Генпрокурор Юрій Луценко також звернувся до КДКП з приводу розгляду питання зняття Холодницького з посади його заступника та керівника САП.

Через деякий час КДКП відкрила дисциплінарне провадження щодо голови САП. Сам Холодницький заявив, що має намір просити КДКП про відсторонення від посади голови САП на час розслідування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів