Хто б не був єдиним кандидатом від опозиції, він початково отримує великий плюс, - експерт

112.ua

Хто б не був єдиним кандидатом від опозиції, він початково отримує великий плюс, оскільки в умовах об'єднання рейтинги політсил складаються. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політичний експерт Володимир Кацман.

Він прогнозує, що рішення стратегічної ради щодо кандидатури на пост президента України від "Опозиційної платформи – За життя" буде озвучено найближчим часом.

"Різні політичні сили мають різні політичні рейтинги. Але коли вони складаються разом, все одно приплюсується якась кількість голосів. Нехай це не буде там один плюс один дорівнює три, а один плюс один точно буде дорівнювати не менше ніж два", - вважає Кацман.

При цьому політичний експерт звернув увагу на те, що будь-який кандидат уже отримав приклад від Вадима Рабіновича, як, поступившись амбіціями, думати про кінцевий результат.

"І ось цей електорат, який орієнтується на південь, схід, центр України, який хоче озвучити іншу стратегію розвитку України, не важливо, що думають ці люди з конкретних приводів, вони хочуть інший голос, щоб був почутий, - цей голос має шанс бути почутим, якщо (буде, - ред.) єдиний кандидат від опозиції", - вважає Кацман.

Зазначимо, що лідер партії "За життя" Вадим Рабінович відмовився висувати свою кандидатуру на вибори від "Опозиційної платформи – За життя".

Як повідомлялося, політрада партії "За життя" рекомендувала висунути єдиним кандидатом у президенти від опозиції Вадима Рабіновича. Співголова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко заявив, що підтримає рішення політради партії "За життя" з висунення Рабіновича єдиним кандидатом на президентських виборах, а також сказав про те, що це може підтримати весь склад нещодавно створеної "Опозиційної платформи – За життя".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів