Раніше повідомлялося про те, що суд за клопотанням НАБУ наклав арешт на грошові кошти, розміщені на двох депозитних субрахунках в латвійському банку Trasta komercbanka, які були відкриті на ім'я Онищенко, а також заарештував рахунки афілійованих з ним компаній Rexlord Systems і Ostexpert Limited в латвійських банках PrivatBank і Trasta komercbanka.

Нагадаємо, Солом'янський райсуд Києва задовольнив клопотання представників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою народному депутату Олександру Онищенку.

Як відомо, 27 липня генпрокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру Онищенко. Дане повідомлення передали захисту і родичам депутата 28 липня. 29 липняОнищенко заявив, що знаходиться у Великобританії і вже подав прохання про надання йому політичного притулку. У той же час 14 серпня в ефірі телеканалу "112 Україна" він заявив, щопоки не просив про надання політичного притулку.

5 липня Верховна Рада зняла недоторканність з Онищенком, а також дала дозвіл на його арешт. Його підозрюють у незаконному привласненні коштів шляхом створення "газової схеми". За попередніми даними, в результаті викритої схеми державі було завдано збитків на суму 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд - це кошти, отримані від перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства, 1,3 млрд - це неоплачена сума ренти за користування надрами.

Новини за темою: Онищенко заявив, що поки не просив політичного притулку у Великої Британії