Керівники держпідприємств повинні відповідати за розкрадені на корпоративах гроші, - Мосійчук

"Кожне ДП організовує свій шикарний корпоратив, куди вкладаються сотні тисяч гривень, частина крадеться, мабуть, на новорічні подарунки або ще щось", - повідомив нардеп

112.ua

Кожен керівник держпідприємства повинен особисто відповідати за нецільове використання коштів на корпоративних заходах. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив нардеп, член фракції Радикальної партії Ігор Мосійчук.

"Пам'ятаєте скандал зі снігурочками в "Нафтогазі"? Це не єдиний скандал, кожне ДП організовує свій шикарний корпоратив, куди вкладаються сотні тисяч гривень, частина крадеться, мабуть, на новорічні подарунки або ще на щось. Ці факти відомі всім, відомі 24 роки, і їх потрібно припинити одним єдиним шляхом. Призначаємо нового керівника: Василь Петрович або там Іван Петрович, ти повинен стояти на сторожі державних інтересів на цьому підприємстві. Якщо ти проведеш корпоратив, обслужиш машину за 120 тисяч, то ти підеш у Лук'янівське СІЗО", - заявив нардеп.

Раніше лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що деякі керівники "Нафтогазу" "за мільйони доларів на Новий рік привозили снігуроньок відповідного нахилу для розваги своїх колективів".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів