Кацман: Від генпрокурора у справі Рубана чуємо політичні заяви

Від генпрокурора Юрія Луценка у справі Володимира Рубана звучать політичні заяви, які є частиною передвиборної кампанії. Так в ефірі телеканалу "112 Україна" прокоментував сьогоднішні слова Луценка про перебіг розслідування політичний експерт Володимир Кацман.

Він припустив, що цю справу використовують для відволікання уваги від справ Міноборони і Шеремета.

"Є операція СБУ, є розслідування по конкретній зброї. Напевно, це заслуговує похвали і слави. Все інше – починається політична гра. Не в перший раз. І в цю політичну гру не перший раз грають, коли кажуть, що слідство ось-ось закінчиться і справа в суд піде. Ми чуємо політичні заяви і оцінки. Починається передвиборча компанія", - впевнений Кацман.

Експерт зазначив, що в політичному житті України після презентації програми партії "За життя" і новини про приєднання до неї лідера ГО "Український вибір – право народу" Віктора Медведчука залишилося мало інфоприводів.

"А тут серйозне інформаційне вкидання, до слідства, до висновків суду", - резюмував Кацман.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу Луценко оприлюднив частину інформації у справі Савченко – Рубана, суд над підозрюваними повинен початися вже в цьому році. Генпрокурор запевнив, що у справі зібрана вся необхідна доказова база. Він також не виключив, що стосовно Рубана в перспективі може бути мова про угоду зі слідством.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів