Каталізатором об'єднання "Опоблоку" і "За життя" став Медведчук, - експерт

112.ua

Каталізатором об'єднання партій "Опоблок" і "За життя" став голова політради партії "За життя" Віктор Медведчук. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив керівник Одеської обласної організації партії "За життя" Микола Пундик.

"Єдиний кандидат – це в принципі якесь закінчення процесу. Найголовніше, що цей процес на сьогодні почався, за настроєм серед рядових членів партії, як і партії "За життя", "Опозиційний блок", це було завжди. Цей процес, каталізатором якого стало те, що головою політради партії "За життя" став Віктор Медведчук, це прискорило всі ці процеси. Це людина, яка зуміла всіх разом звести для того, щоб почали домовлятися", - сказав він.

Раніше співголова фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович підписали угоду про об'єднання опозиції та створення "Опозиційної платформи – За життя".

Нагадаємо, раніше голова політради партії "За життя" Віктор Медведчук заявив, що створення "Опозиційної платформи — За життя" має стратегічний характер і спрямоване на об'єднання політичних сил для захисту інтересів жителів Південного Сходу і російськомовного населення. Об'єднання виступає за припинення бойових дій на Донбасі, за реалізацію в повному обсязі мінських угод і відновлення миру в країні. Об'єднання має конкурентну програму щодо того, як кардинально змінити економічний курс країни, що призвів до зубожіння громадян, як припинити процес розпаду держави, "зшити" країну, відновити її територіальну цілісність і об'єднати всіх громадян України, забезпечити реальну децентралізацію влади з метою створення економічно сильних регіонів та ефективного місцевого самоврядування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів