Кандидати в президенти Франції Ле Пен і Макрон проголосували на виборах

Макрон проголосував у місті Ле-Туке, а Ле Пен – у місті Енен-Бомон

Кандидати в президенти Франції Ле Пен і Макрон тсн

Проєвропейський ліберал Еммануель Макрон проголосував на виборчій дільниці в місті Ле-Туке, а ультраправа противниця Євросоюзу Марін Ле Пен - у місті Енен-Бомон. Про це повідомляє телеканал BFMTV у Twitter.

"Макрон проголосував у Ле-Туке (Touquet). Ле Пен проголосувала в Енен-Бомон (Henin-Beaumont)", - йдеться в повідомленні.


Таким чином, кандидати у президенти Франції Марін Ле Пен і Еммануель Макрон вже віддали свої голоси на виборах нового президента країни.


Щодо передвиборних програм суперників варто відзначити такі пункти.

Колишній міністр економіки Макрон виступає за подальшу лібералізацію економіки та інвестиції в систему освіти. Він сподівається сформувати нову центристську більшість. 48-річна Марин Ле Пен обіцяє замінити євро паралельною національною валютою, перетворити Євросоюз на альянс суверенних держав або повністю вийти з нього, захищати права робітників та обмежити імміграцію.

Варто відзначити, що ліберал Макрон в останні дні передвиборчої кампанії зміцнив свою популярність за рахунок переконливого виступу на теледебатах з Ле Пен, яка, за оцінкою спостерігачів, виглядала дуже невпевненою, уточнює DW. Однак у ніч на 6 травня внаслідок хакерської атаки в мережу потрапив компромат на Макрона - листування його передвиборчого штабу. Поки неясно, чи вплине це на результат недільного голосування.

Через різницю в часі голосування на заморських територіях Франції почалося ще напередодні. Про перші попередні результати президентських виборів стане відомо відразу після закриття виборчих дільниць.Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...