"Кандидат". Випуск шостий: Робота в громадській приймальні та перевірка учасників на людяність

Учасники двох команд отримали відповідальне завдання: попрацювати в громадській приймальні, де необхідно прийняти людей і розподілити на їхні потреби 25 тис. грн

Facebook Вадим Рабинович

Напередодні нового політичного сезону, перед виборами, в українському телевізійному просторі з'явилося нове соціально-політичне реаліті-шоу "Кандидат", ведучим якого є лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна буде спостерігати за появою нового парламентарія з народу. Шостий випуск шоу вийшов в ефір на телеканалі "112 Україна" 7 жовтня.

Цього разу учасники двох команд отримали відповідальне завдання: попрацювати в громадській приймальні, де необхідно прийняти людей і розподілити на їхні потреби 25 тис. грн. Кожен потенційний виборець приходив зі своєю особистою проблемою, ідеєю бізнес-проекту або стартапом. За виконанням завдання стежили запрошені експерти.

Команди перевіряли інформацію про людей в інтернеті, вивчали документи і ставили навідні запитання за темою прохання. У результаті одній з команд вдалося розпізнати підставного "шахрая".

Перша команда вирішила розподілити кошти між хворою на рак жінкою і спортсменкою, найсильнішою жінкою України, яка хотіла поїхати на змагання, що не фінансувалися державою.

Друга команда віддала гроші на лікування дитині та майстрині з вишивки, яка погодилася зробити колекцію для дітей у лікарні.

Експерти обрали переможцями другу команду. Перша вирушила до менторів. Тут на учасників чекало несподіване рішення ведучого Вадима Рабіновича - проект ніхто не залишив, оскільки друга команда також допомогла людям.

Попереду протягом 8 випусків учасників чекають випробування, де вони зможуть як у команді, так і окремо проявити свої кращі якості, набути навичок, необхідних успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів буде вибувати один учасник. У фіналі зійдуться два найсильніші учасники проекту, одному з яких судилося стати тією самою "людиною з народу", яка буде представляти інтереси громадян у Верховній Раді.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів