Кабмін зобов'язав перевіряти психіку людей, прийнятих на дипслужбу

Відзначається, що під час довгострокових відряджень працівники дипслужби зазнають психоемоційної навантаженні

З відкритих джерел

Перед прийомом на роботу до органів дипломатичної служби в Україні кандидати відтепер мають проходити психіатричну перевірку.
Відповідну постанову Кабмін прийняв на засіданні 11 січня, передають "Українські новини".

"У пояснювальній записці до документа йдеться, що він розроблений МЗС для врегулювання перевірки наявності психіатричних протипоказань під час влаштування на роботу до органів дипломатичної служби у зв'язку з підвищеним психоемоційним навантаженням на працівників дипслужби, зокрема під час довгострокових відряджень, особливо в державах з важкими кліматичними умовами або складною ситуацією з безпекою", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в кінці листопада 2017 року президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний для позачергового розгляду законопроект "Про дипломатичну службу". За словами Порошенка, документ підвищить престижність роботи дипломатів, а також реформує дипслужбу до сучасних світових стандартів.

У прес-службі українського президента заявляли, що основним завданням проекту закону є встановлення правових та організаційних засад функціонування дипломатичної служби як державної служби особливого характеру.

7 грудня Верховна Рада прийняла законопроект за основу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів