Кабмін затвердив новий перелік непідконтрольних Україні населених пунктів Донбасу

У списку також знаходиться нещодавно взята під контроль ЗСУ Новоолександрівка

Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України затвердив оновлений перелік населених пунктів Донбасу, які непідконтрольні українському уряду. Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.

"Кабінет міністрів України вніс зміни у додатки 1 і 2 до розпорядження від 7 листопада 2014 №1085 "Про затвердження переліку населених пунктів, на територіях яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення", – йдеться в повідомленні.

В оновленому переліку крім непідконтрольних українському уряду міст і селищ також значаться населені пункти Травневе, Гладосове і Новоолександрівка, які за повідомленнями українських військовиків знаходяться під контролем України.

Раніше українські військовики заявили, що взяли під свій контроль село Новоолександрівка Попаснянського району Луганської області, яке знаходиться в "сірій зоні" на лінії розмежування. Зазначалося, що з 2015 року околиці села були крайніми позиціями ЗСУ з одного боку і позиціями бойовиків з іншого. Повідомлялося, що нещодавно військовослужбовці ЗСУ поліпшили своє тактичне положення, просунулися вздовж лінії розмежування на кілька кілометрів і взяли Новоолександрівку під свій контроль.

У Міністерстві оборони України інформацію про відновлення контролю ЗСУ над Новоолександрівкою не коментували.

Також з'являлася інформація про те, що ЗСУ взяли під свій контроль населені пункти Травневе і Гладосове.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів