Кабмін визначив терміни передавання майна "Укртрансгазу" в управління МГУ

Зокрема, йдеться про те, щоб передати магістральні газопроводи, підземні сховища і сервісні служби

mir24.tv

Кабінет міністрів України визначив терміни відокремлення від НАК "Нафтогаз України" функції транспортування і зберігання газу, а також схвалив передавання майна ПАТ "Укртрансгаз" новому оператору — ПАТ "Магістральні газопроводи України". Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Постанова передбачає механізм і терміни передавання майна "Укртрансгазу" для початку повноцінної роботи МГУ. Це, зокрема, магістральні газопроводи, підземні сховища і сервісні служби.

Таким чином, Кабмін доручив "Нафтогазу", "Укртрансгазу" і МГУ забезпечити підготовчі заходи для своєчасної реалізації постанови. Документ набуде чинності після остаточного рішення Стокгольмського арбітражу (справа за транзитним контрактом), ухвалення якого заплановано на кінець цього місяця.

Раніше віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон заявляв, що процес нормативно-правового забезпечення анбандлінгу "Нафтогазу" вже на завершальній стадії.

Нагадаємо, в Кабміні повідомили про створення міжвідомчої комісії з розслідування систематичного невиконання НАК "Нафтогаз України" плану передавання активів, матеріально-технічних та інших ресурсів, необхідних для ефективної роботи МГУ. В уряді заявили, що процес виділення зі структури "Нафтогазу" напрямку транспортування опинився під загрозою зриву.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів