Кабмін внесе на розгляд РНБО перелік юросіб, до яких потрібно застосувати санкції за будівництво Керченського мосту

Санкції зроблять неможливими економічні відносини з Україною, дозволять обмежити або припинити економічні відносини зі США та країнами ЄС

Відкриті джерела

Кабінет міністрів України внесе на розгляд Ради національної безпеки й оборони (РНБО) перелік юридичних осіб, до яких повинні бути застосовані санкції за незаконне будівництво Керченського мосту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

"МТОТ ініціювало питання застосування санкцій до 19 юридичних осіб (приватних компаній та компаній у федеральній власності РФ, федеральних установ РФ), які є керівниками/засновниками юридичних осіб, залучених до процесу незаконного будівництва Керченського мосту, з урахуванням наявної інформації та підготувало відповідний пакет документів", - йдеться у повідомленні. 

Зокрема, до списку санкцій потрапили компанії ТОВ "Стройгазмонтаж" (виконавець з проектування та будівництва), його дочірня компанія ТОВ "СГМ-Мост" (Москва), головний проектувальник проекту АТ "Институт Гипростроймост - Санкт-Петербург" (м. Санкт-Петербург), субпідрядники ВАТ "Мостотрест" (Москва), ТОВ "Портгидрострой" (м. Новоросійськ) тощо.

Зазначено, що санкції унеможливлять економічні відносини з Україною, дозволять обмежити або припинити економічні відносини з країнами Європейського Союзу та Сполученими Штатами Америки.

Нагадаємо, що раніше Європейський Союз запровадив санкції щодо компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту в анексованому Криму. 

Під санкції потрапили компанії російського бізнесмена Аркадія Ротенберга - ПАТ "Мостотрест" (MOEX: MSTT) і ТОВ "Стройгазмонтаж". Обидві компанії раніше вже були включені в американський санкційний список.

Також у списку санкцій АТ "Институт Гипростроймост - Санкт-Петербург", АТ "Суднобудівний завод "Залив", ТОВ "Стройгазмонтаж - Мост", вологодське АТ "ВАД".

Зазначимо, що 15 травня президент Росії Володимир Путін відкрив автомобільну частину мосту через Керченську протоку, що з'єднує анексований Крим і Краснодарський край РФ. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів