Кабмін створив Раду з питань інтелектуальної власності

До складу Ради увійдуть 30 осіб серед яких: очільники ЦОВВ, силових структур, представники законодавчої та судової влади, керівники підприємств та громадських організацій

Кабмин

Кабінет міністрів України створив Раду з питань інтелектуальної власності. Відповідне рішення уряд прийняв під час засідання 7 лютого, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Як зазначають у Мінекономрозвитку, Рада здійснюватиме координацію процесів щодо функціонування і розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.     

Планується, що вона діятиме як тимчасовий дорадчий орган при Кабміні. Очолить Раду перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Відповідно до положень щодо діяльності Ради, її основними завданнями є:

координація взаємодії органів виконавчої влади у сфері інтелектуальної власності;

визначення шляхів та механізмів розв’язання проблемних питань, що виникають під час формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності;

розробка пропозицій у сфері інтелектуальної власності, зокрема щодо розвитку цієї сфери, забезпечення інтеграції України у міжнародний та європейський інтелектуальний простір з урахуванням національних інтересів, розвитку і реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності тощо.

До складу Ради увійдуть 30 осіб серед яких: очільники ЦОВВ, силових структур, представники законодавчої та судової влади, керівники підприємств та громадських організацій.   

Новини за темою: Гройсман: Необхідно вдосконалювати законодавство у сфері захисту інтелектуальної власності

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко підписав указ №299 "Про створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів