Кабмін має намір транспортувати 150 млрд куб. м і експортувати 5 млрд куб. м газу на рік

Крім цього, Кабмін заявив, що планує створити міжнародний газовий хаб

Пресс-служба Кабмина

Кабінет міністрів має намір у майбутньому транспортувати 150 млрд куб. м газу на рік і експортувати 5 млрд куб. м. Про це повідомив віце-прем'єр Володимир Кістіон на засіданні Кабінету міністрів у середу, 22 листопада, передає 112.ua.

"Завантаженість української ГТС для забезпечення потреб споживачів у Європейському Союзі – до 150 млрд куб. м на рік. Можливо, комусь і ця цифра дивна, але хочу звернути увагу, що до 2050 року потреба в природному газі в Європі буде стабільно високою", - сказав він.

Також, відповідно до стратегії енергетичного розвитку, Україна до 2035 року планує наростити видобуток газу до повного покриття власних потреб і можливості його експорту в обсязі близько 5 млрд куб. м.

Крім цього, Кістіон заявив, що Україна має намір зайнятися створенням міжнародного східноєвропейського газового хаба, а також наростити видобуток газу до 35 млрд куб. м.

"Наша мета - міжнародний газовий хаб, я б сказав, міжнародний східноєвропейський хаб. Це ідеальна перспективна модель газового ринку для України. Він відкриває перед Україною надзвичайні перспективи, на наш погляд, до 2035 року", - сказав віце-прем'єр.

Новини за темою: Гройсман провів засідання Кабміну. Відео

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів