Ірина Луценко виступила за розгляд парламентом законопроекту про Нацбюро фінбезпеки 19 квітня

Представник президента у ВР висловила надію, що комітет приділить увагу проекту закону найближчої середи

Представник президента в парламенті Ірина Луценко Верховная Рада

Представник президента у Раді Ірина Луценко виступила за розгляд парламентом законопроекту № 8157 "Про Національне бюро фінансової безпеки України" (НБФБ) у четвер 19 квітня.

Вона сказала про це в ході засідання погоджувальної ради ВРУ, онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Потребує прискореного розгляду профільним комітетом та розгляду у залі парламенту визначений президентом як невідкладний законопроект № 8157 про Національне бюро фінансової безпеки України, спрямований на створення організаційно-правових засад діяльності Національного бюро фінансової безпеки. Ми маємо надію і впевнені, що відповідним профільним комітетом цей законопроект буде розглянутий в середу, в четвер ми будемо наполягати на внесенні і розгляді його в залі парламенту", - сказала Луценко.

Новини за темою: Проект про Нацбюро фінбезпеки: Доступ до всіх баз даних та право проводити прослуховування

Нагадаємо, законопроект про Нацбюро фінбезпеки (НБФБ) зареєстрували у Верховній Раді 19 березня поточного року.

Як повідомлялося, документ передбачає створення органу, який не буде підпорядковуватися Кабміну - проте звітуватиме перед Верховною Радою. Голову призначатиме президент із кількох осіб, обраних комісією за результатами конкурсу. У Кримінальному кодексі пропонується створити нову статтю "Привласнення, розтрата або заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем", і доручити Нацбюро фінбезпеки розслідувати справи щодо її порушення - проте із перетином повноважень із НАБУ.

Бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета заявив, що готує зміни до законопроекту про Нацбюро фінбезпеки - стосовно формату служби, порядку відбору співробітників, можливості застосовувати фізичну силу тощо.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів